İade Politikası

  1. Ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizim en öncelikli prensiplerimizdir. Eğer ürününüzle memnun değilseniz veya beklediğiniz gibi değilse, satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.

  2. İade etmek istediğiniz ürün, orijinal durumunda ve ambalajında olmalıdır. Ürünlerin kullanılmış veya hasarlı olarak iade edilmesi durumunda, iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  3. İade işlemini başlatmak için, lütfen info@hayaldekoratif.net adresine veya +905349621661 numarasına ulaşın. İade talebinizi içeren bir e-posta gönderin veya bizimle telefonla konuşun. İade işleminin detaylarını size bildireceğiz.

  4. İade edilen ürünlerin değerinin geri ödemesi, ödemenin yapıldığı yönteme göre değişebilir. Ödeme yapılan kredi kartına iade edilir veya müşterinin belirttiği bir iban numarasına, aynı yöntemle iade yapılabilir.

  5. Ürün iade edildikten sonra, bizim kontrolümüz altındaki tüm faktörlere bağlı olarak en geç 30 gün içerisinde değerin geri ödenmesi beklenir.